Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Zion substratas “Žalumynams” 0.03 kg

Prekės kodas: 0,03Z
-38 %
2,50 € sena kaina 4,00 €
Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos

Aprašymas

Aprašymas

 
Jonitinis substratas ZION ŽALUMYNAMS IR SALOTOMS garantuoja intensyvų žalių augalų augimą. Skatina stiprios šaknų sistemos vystymąsi ir reikšmingą žaliosios augalo masės padidėjimą. Sutrumpėja laikas, reikalingas derliui gauti.

  • Specialiai sukurta žalioms kultūroms auginti.
  • Sutrumpėja laikas, reikalingas derliui gauti.
  • Puikiai tinka auginti augalus lauke ir lauke.
  • Rekomenduojama tiesioginiam kontaktui su šaknine sistema. Produktyvus iki 3 metų.
  • Jis pagamintas iš natūralaus mineralo, nekenksmingo aplinkai.
  • Tai nėra mineralinė trąša, joje nėra nitratų, hormonų, pesticidų, herbicidų ir augimo greitintuvų.
  • Įdėjus 2% ar daugiau jonų substrato, galima gauti mišinį, kurio derlingumas viršija geriausius maistinius dirvožemius.

Jonitinis substratas ZION ŽALUMYNAMS IR SALOTOMS gali būti naudojamas norint aprūpinti augalą subalansuotu mitybos elementų rinkiniu bet kuriame jo gyvenimo ciklo etape. ZION naudojimo laikotarpiu papildoma augalų mityba nereikalinga.
 

Taikymo metodai

 
Sodinant sodinukus: sumaišykite Ziono jonų mainų substratą su dirvožemiu, pasodinkite augalą, užpilkite vandeniu. Rekomenduojamas santykis: 1–2 šaukštai 1 litrui dirvožemio.
Persodinant sodinukus: dulkes nuo augalų šaknies gabalėlio užplikykite joniniu ZION substratu, įpilkite substrato į prieš sodinimą padarytą skylę, pasodinkite augalą, laistykite.
Sodindami želdynus į atvirą žemę: į griovelius įdėkite joninį substratą kartu su augalo sėklomis, užklijuokite juos ir užpilkite vandeniu.

Taikomo pagrindo kiekiui nėra jokių apribojimų. Didesnio substrato kiekio įdėjimas tik padidins jo darbo efektyvumą ir prailgins tarnavimo laiką.

Daugiau informacijos: www.zion.lt