Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Zion substratas “Daržovėms” 0.7 kg

Prekės kodas: 0,7D
-10 %
24,30 € sena kaina 27,00 €
Užklausti Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos

Aprašymas

Aprašymas

 
Jonitinis maistinis substratas ZION DARŽOVĖMS yra skirtas efektyviausiai auginti daržovių augalus, mažina pasėlių nokinimo laiką. Skatina sodinukų adaptaciją transplantacijos metu ir tolesnį aktyvų vaisiaus auginimą.

  • Idealiai tinka sodinukams auginti.
  • Užtikrina veiksmingą augalų adaptaciją ir išgyvenimą po transplantacijos
  • Skatina aktyvų daržovių vaisiaus auginimą.
  • Jame yra 60 kartų daugiau maistinių medžiagų nei derlingiausioje dirvoje. Produktyvus iki 3 metų.
  • Tai ekologiškai saugu. Tai nėra mineralinė trąša, joje nėra nitratų, hormonų, pesticidų, herbicidų ir augimo greitintuvų.
  • Rekomenduojama tiesioginiam kontaktui su šaknine sistema. Perdozavimas ir šaknų nudegimas neįmanomi.

Jonitinis substratas ZION DARŽOVĖMS gali būti naudojama augalui aprūpinti subalansuotu mitybos elementų rinkiniu bet kuriame jo gyvenimo ciklo etape. ZION naudojimo laikotarpiu papildoma augalų mityba nereikalinga.
 

Taikymo metodai

 
Sodinant sodinukus: sumaišykite Ziono jonų mainų substratą su dirvožemiu, pasodinkite augalą, užpilkite vandeniu. Rekomenduojamas santykis: 1–2 šaukštai 1 litrui dirvožemio.
Renkant sodinukus: paruoškite dirvą aukščiau aprašytu būdu. Įpilkite substrato į priešsodinį šulinį (0,5 šaukštelio vienam augalui), pasodinkite augalą, laistykite.
Persodinant sodinukus: dulkes nuo augalų šaknies gabalėlio užplikykite joniniu ZION substratu, įpilkite substrato į prieš sodinimą padarytą skylę, pasodinkite augalą, laistykite.
Maitinti jau pasodintus augalus: Išilgai augalo kamieno apskritimo perimetro pasukite bet kokiu aštriu daiktu, kad padarytumėte punkcijas, kurių gylis 15-20 cm 45 laipsnių kampu. Į suformuotus šulinėlius pipete įpilkite ZION, užpildykite juos esamu gruntu ir užpilkite vandens.

Taikomo pagrindo kiekiui nėra jokių apribojimų. Didesnio substrato kiekio įdėjimas tik padidins jo darbo efektyvumą ir prailgins tarnavimo laiką.

Daugiau informacijos: www.zion.lt