Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Zion substratas “Universalus” 0.7 kg

Prekės kodas: 0,7U
-2 %
24,50 € sena kaina 25,00 €
Užklausti Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos

Aprašymas

Aprašymas

 
Jonitinis maistinis substratas ZION UNIVERSALUS užtikrina intensyvų augalų augimą bet kuriame dirvožemyje, stiprios šaknų sistemos vystymąsi, padidina žaliųjų, daržovių ir vaisių derlių.

  • Skatina augalų adaptaciją ir išgyvenimą po transplantacijos.
  • Rekomenduojama tiesioginiam kontaktui su šaknine sistema. Perdozavimas ir šaknų nudegimas neįmanomi.
  • Jis pagamintas iš natūralaus mineralo, nekenksmingo aplinkai.
  • Jame yra 60 kartų daugiau maistinių medžiagų nei derlingiausioje dirvoje. Produktyvus iki 3 metų.
  • Tai nėra mineralinė trąša, joje nėra nitratų, hormonų, pesticidų, herbicidų ir augimo greitintuvų.
  • Įdėjus 2% ar daugiau jonų substrato, galima gauti mišinį, kurio derlingumas viršija geriausius maistinius dirvožemius.

Jonitinis substratas ZION UNIVERSALUS gali būti naudojamas aprūpinti augalą subalansuotu mitybos elementų rinkiniu bet kuriame jo gyvenimo ciklo etape. ZION naudojimo laikotarpiu papildoma augalų mityba nereikalinga.
 

Taikymo metodai


Sodinant sodinukus: sumaišykite Ziono jonų mainų substratą su dirvožemiu, pasodinkite augalą, užpilkite vandeniu. Rekomenduojamas santykis: 1–2 šaukštai 1 litrui dirvožemio.
Renkant sodinukus: paruoškite dirvą aukščiau aprašytu būdu. Įpilkite substrato į priešsodinį šulinį (0,5 šaukštelio vienam augalui), pasodinkite augalą, laistykite.
Persodinant sodinukus: dulkes nuo augalų šaknies gabalėlio užplikykite joniniu ZION substratu, įpilkite substrato į prieš sodinimą padarytą skylę, pasodinkite augalą, laistykite.
Norėdami maitinti jau pasodintus ir daugiamečius augalus: Išilgai kamieno apskritimo perimetro pasukite naudodami bet kurį aštrų daiktą, kad padarytumėte punkcijas, kurių gylis 15-20 cm (medžiams ir sodo krūmams optimalus pradūrimo gylis yra 30–40 cm) 45 laipsnių kampu. Į suformuotus šulinėlius pipete įpilkite ZION, užpildykite juos esamu gruntu ir užpilkite vandens.

Taikomo pagrindo kiekiui nėra jokių apribojimų. Didesnio substrato kiekio įdėjimas tik padidins jo darbo efektyvumą ir prailgins tarnavimo laiką.

Daugiau informacijos: www.zion.lt