Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

NIMBUS SM2 APYRANKĖ joda

Prekės kodas:
27,00 €
Užklausti Pristatymo terminas: 1 - 4 dienos

Aprašymas

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE NIMBUS

Mes ne tik norėjome sukurti bendrovę. Mes norėjome suvokti ir ištirti naujų technologijų, kurias mūsų mokslininkai išrado vykdydami savo medicinos praktiką, galimybes. Bėgo metai. Pasiekę stulbinamus rezultatus ir sukaupę neįtikėtinas istorijas, mes suprantame, kokią naudą mūsų technologijos atneš žmonėms visame pasaulyje.

                                                   CM2 CLOUD TECHNOLOGIJA

„cm2 Cloud Technology“ – tai yra tinklelis, kurį sudaro mažytės ritės, sukuriančios dinaminį poliarizuojamąjį lauką, efektyviai veikiantį ir aktyvinantį ląsteles.

Žmogaus kūną sudaro apie 37,2 trilijono ląstelių. Ląsteles sudaro molekulės, o šias – atomai. Atomus sudaro branduolys ir elektronai (tiksliau elektronų „debesis“): protonai (turintys teigiamą krūvį), elektronai (turintys neigiamą krūvį) ir neutronai (neturintys jokio krūvio).

Žmogaus ląstelės yra sudarytos iš šių elektros atomų. Tai reiškia, kad jie, kaip ir baterijos, turi skirtingą krūvį, ir juos galima pagerinti, išjudinti ir įkrauti. Be to, svarbu atminti, kad sveikų ląstelių krūvis yra didesnis nei pažeistų ar nesveikų ląstelių.

Technologijos

„cm2 Cloud Technology“ padidina ląstelių energijos krūvį ir taip priverčia jas judėti, padedama vykti daugybei teigiamų reakcijų, įskaitant ląstelių medžiagų apykaitą.* Žemo energijos krūvio ląstelės linkusios telktis (eritrocitų agregacija), o sveikos aukšto krūvio ląstelės stumia viena kitą, todėl per jų paviršių gali vykti naudingi ląstelių medžiagų apykaitos procesai. Jos lengvai suvirškina maistines medžiagas ir šalina angliarūgštę. Tai yra natūralus sveikos ląstelės gyvybingumo procesas.

Laisvų (nesusigrūdusių), sveikų ir tinkamai įkrautų ląstelių privalumai organizmui:

• geriau pasisavinamos maistinės medžiagos;
• geriau pašalinamos atliekos;
• geresnė kraujo apytaka net ir mažiausiuose kapiliaruose;
• geresnės ląstelių funkcijos, įskaitant atsinaujinimo funkciją.

Jei ląstelės funkcionuoja tinkamai, organizmas gali pasinaudoti visomis gamtos numatytomis galimybėmis ir funkcijomis. Štai keletas jų:

- gera kraujotaka;
• mažesni skausmai;
• audinių aprūpinimas deguonimi;
• organizmas gali greičiau atsigauti;
• aukštas energijos lygis;
• šalinami teršalai ir nuodingos medžiagos.