Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Zion substratas “Spygliuočiams” 0.7 kg

Prekės kodas: 0,7S
-16 %
22,80 € sena kaina 27,00 €
Užklausti Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos

Aprašymas

Aprašymas

 
Jonitinis maistinis substratas ZION SPYGLIUOČIAMS sukuria ir palaiko optimalias sąlygas spygliuočių ir krūmų augimui ir visapusiškam vystymuisi. Skatina stiprios šaknų sistemos formavimąsi ir visišką augalų vystymąsi (augimo dinamiką, vainiko tankį, adatų sodrumą spalvomis).

  • Normalizuoja dirvožemio pH.
  • Sumažina stresą transplantacijos metu.
  • Užtikrina maksimalų sodinukų išgyvenimą.
  • Rekomenduojama tiesioginiam kontaktui su šaknine sistema. Jis pagamintas iš natūralaus mineralo, nekenksmingo aplinkai.
  • Tai nėra mineralinė trąša, joje nėra nitratų, hormonų, pesticidų, herbicidų ir augimo greitintuvų.
  • Jame yra 60 kartų daugiau maistinių medžiagų nei derlingiausioje dirvoje. Produktyvus iki 3 metų.

Jonitinis substratas ZION SPYGLIUOČIAMS gali būti naudojamas aprūpinti augalą subalansuotu mitybos elementų rinkiniu bet kuriame jo gyvenimo ciklo etape. ZION naudojimo laikotarpiu papildoma augalų mityba nereikalinga.
 

Taikymo metodai

 
Sodindami sodinukus: augalų šaknies rutulį nuvalykite joniniu substratu. Į prieš sodinimą įpilkite jonų mainų substrato. Rekomenduojamas santykis: 300 g substrato vienam daigai iki 1 m aukščio.
Medžiams ir krūmams šerti: Išilgai augalo kamieno apskritimo perimetro sukamaisiais judesiais naudodami bet kurį aštrų daiktą, padarykite 30–40 cm gylio pradūrimus 45 laipsnių kampu. Į suformuotus šulinėlius pipete įpilkite ZION, užpildykite juos esamu gruntu ir užpilkite vandens.

Taikomo pagrindo kiekiui nėra jokių apribojimų. Didesnio substrato kiekio įdėjimas tik padidins jo darbo efektyvumą ir prailgins tarnavimo laiką

Daugiau informacijos: www.zion.lt