Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Zion substratas “Gėlėms” 0.7 kg

Prekės kodas: 0,7G
-10 %
25,20 € sena kaina 28,00 €
Užklausti Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos

Aprašymas

Aprašymas

 
Jonitinis maistinis substratas ZION GĖLĖMS stiprina augalų šaknų sistemą, skatina sodinukų adaptaciją, taip pat ankstyvą ir ilgalaikį sodo ir kambarinių gėlių žydėjimą.
Optimalus maistinių medžiagų santykis harmoningam sodo ir kambarinių gėlių augimui ir žydėjimui.

  • Rekomenduojama tiesioginiam kontaktui su šaknine sistema. Perdozavimas ir šaknų nudegimas neįmanomi.
  • Skatina augalų adaptaciją ir išgyvenimą po transplantacijos.
  • Jis pagamintas iš natūralaus mineralo, nekenksmingo aplinkai.
  • Tai nėra mineralinė trąša, joje nėra nitratų, hormonų, pesticidų, herbicidų ir augimo greitintuvų.
  • Jame yra 60 kartų daugiau maistinių medžiagų nei derlingiausioje dirvoje. Produktyvus iki 3 metų.

Jonitinis substratas ZION GĖLĖS gali būti naudojamas aprūpinti augalą subalansuotu mitybos elementų rinkiniu bet kuriame jo gyvenimo ciklo etape. ZION naudojimo laikotarpiu papildoma augalų mityba nereikalinga.
 

Taikymo metodai

 
Sodinant sodinukus: sumaišykite Ziono jonų mainų substratą su dirvožemiu, pasodinkite augalą, užpilkite vandeniu. Rekomenduojamas santykis: 1–2 šaukštai 1 litrui dirvožemio.
Renkant sodinukus: paruoškite dirvą aukščiau aprašytu būdu. Įpilkite substrato į priešsodinį šulinį (0,5 šaukštelio vienam augalui), pasodinkite augalą, laistykite.
Persodinant sodinukus: dulkes nuo augalų šaknies gabalėlio užplikykite joniniu ZION substratu, įpilkite substrato į prieš sodinimą padarytą skylę, pasodinkite augalą, laistykite.
Norėdami maitinti jau augančius augalus: sukite augalo perimetrą su bet kokiais aštriais daiktais, padarykite 15-20 cm gylio 45 laipsnių kampu pradūrimus. Į suformuotus šulinėlius pipete įpilkite ZION, užpildykite juos esamu gruntu ir užpilkite vandens.

Taikomo pagrindo kiekiui nėra jokių apribojimų. Didesnio substrato kiekio įdėjimas tik padidins jo darbo efektyvumą ir prailgins tarnavimo laiką.

Daugiau informacijos: www.zion.lt