Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Zion substratas "Cosmo" 0,7 kg

Prekės kodas: 0,7C
-13 %
26,00 € sena kaina 30,00 €
Užklausti Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos

Aprašymas

Aprašymas


Jonitinis maistinis substratas ZION COSMO sukuria ir palaiko optimalias sąlygas harmoningam augimui ir visapusiškam žydinčių ir lapuočių kambarinių augalų augimui. Skatina stiprios šaknų sistemos formavimąsi, naujų ūglių formavimąsi, pažeistų augalų atkūrimą, taip pat gausų ir ilgą naminių gėlių žydėjimą. ZION gali būti naudojamas tiek savarankiškai, tiek koreguojančių priedų prie bet kokių pagrindų pavidalu.

  •    Puikiai subalansuota augalų mityba bet kuriame augimo etape be nereikalingų rūpesčių.
  •    Optimalus maistinių medžiagų rinkinys ir santykis lapuočiams ir žydintiems kambariniams augalams.
  •    Tai nėra mineralinė trąša, joje nėra fitohormonų, stimuliatorių ir augimo greitintuvų.
  •    Skatina augalų adaptaciją ir išgyvenimą po transplantacijos.
  •    Rekomenduojama tiesioginiam kontaktui su šaknine sistema.
  •    Perdozavimas ir šaknų nudegimas neįmanomi.
  •    Jame yra 60 kartų daugiau maistinių medžiagų nei derlingiausioje dirvoje. Produktyvus iki 3 metų.

Jonitinis substratas ZION COSMO gali būti naudojamas aprūpinti augalą subalansuotu mitybos elementų rinkiniu bet kuriame jo gyvenimo ciklo etape. ZION naudojimo laikotarpiu papildoma augalų mityba nereikalinga. 
 

Naudojimo būdai
 

Sodinant ir persodinant kambarinius augalus: sumaišykite jonų mainų substratą ZION su dirvožemiu, pasodinkite augalą, laistykite. Rekomenduojamas santykis: 1–2 šaukštai 1 litrui dirvožemio.
Norėdami maitinti jau augančius kambarinius augalus (iki 40 cm aukščio): aplink augalą padarykite 3–5 cm gylio griovelį, įpilkite į jį ZION, užpildykite griovelį esamu dirvožemiu ir užpilkite vandeniu. Rekomenduojamas kiekis: 1–2 šaukštai vienam iki 40 cm aukščio augalui.
Norėdami maitinti jau augančius kambarinius augalus (daugiau kaip 40 cm aukščio): sukite judesius 10–15 cm gyliu 45 laipsnių kampu aplink augalą, sukdami judesius, naudodami bet kurį aštrų daiktą. . Į suformuotus šulinėlius pipete įpilkite ZION, užpildykite juos esamu gruntu ir užpilkite vandens. Taikomo pagrindo kiekiui nėra jokių apribojimų.

Didesnio substrato kiekio įdėjimas tik padidins jo darbo efektyvumą ir prailgins tarnavimo laiką.

Daugiau informacijos: www.zion.lt