Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

LIPNUS KILIMĖLIS

Prekės kodas:
3,99 €
Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos

Aprašymas

Dažnai galvojame kur pasidėti automobilyje telefoną ar kitą daiktą, kad jis nenuslystų? Lipnus kilimėlis - laikiklis tai puikus pagalbininkas daug vairuojantiems bei kalbantiems telefonu

Nuo šiol Jūsų automobilyje bus tvarka - kilimėlis sukurtas taip, kad tvirtai laikytų daiktus net esant dideliam greičiui ar apkrovimui.

Lipnus kilimėlis gali būti naudojamas mobiliam telefonui, rašikliui, ausinukui ar kitiems daiktams laikyti. Yra ilgaamžis, nes jam dėl dulkių ar kitų nešvarumų praradus lipnumą tereikia jį nuplauti ir kilimėlis vėl bus lipnus. Nano kilimėlis Jums tarnaus vėl ir vėl...

Lipnus kilimėlis yra pagamintas iš labai kokybiškos ir karščiui atsparios medžiagos ir savo savybes bei formą gali išlaikyti net esant 100 laipsnių karščiui. Kilimėlį galima priklijuoti prie daugelio paviršių, o dėka savo nano savybių kilimėlis išlaikys dauguma Jūsų daiktų.s Daiktus laiko sukūrdamas vakuumą, todėl Jūsų daiktai nebus pažeisti ar kaip nors apgadinti, o taip pat neužims papildomos vietos automobilyje ir visada bus Jums patogioje vietoje.

Kaip naudoti nano kilimėlį:

  • Prieš naudojant, nuriebalinkite klijavimo paviršių, pašalinkite apsauginę plėvelę.
  • Tam, kad sukurti vakuumo efektą, būtina tvirtai paspausti patį Nano kilimėlį ir ant jo esančius daiktus.
  • Norėdami nuimti daiktą, pasukite jį pagal laikrodžio rodyklę.
  • Purviną Nano kilimėlio paviršių pakanka nuplauti šiltu vandeniu.
  • Vakuumo efekto poveikis iš abiejų pusių.
  • Atsparus temperatūroms nuo -45°C iki +100°C.
  • Atsparus ultravioletiniams spinduliams.
  • Plaunamas, daugkartinio panaudojimo. Be klijų, ne magnetinis