Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

LED ŽVAKĖS (3 VNT.)

Prekės kodas:
-23 %
9,99 € sena kaina 12,99 €
Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos

Aprašymas

Šiandien norėtumėte pristatyti nuostabias EmotiCandle's LED žvakes! Šios žvakės skiriasi nuo įprastų matytų žvakių, nes jos tobulai suderina tradicijas su šiuolaikinėmis technologijomis. EmotiCandle LED žvakių technologija tarnauja jums ir jūsų jausmams.

Šios žvakės sukurtos apšivesti bet kurį kambarį jūsų namuose suteikdamos magišką jausmą ir ypatingą žavesį kambariui. Be to, kadangi šių žvakių liepsnos netikros, o sklinda dėl LED lepmučių, galite EmotiCandle's LED žvakes naudoti saugiai ir be rūpesčių kur panorėję, net šalia užuolaidų, įvairių popieriaus gaminių ir augalų. EmotiCandle LED žvakės taip pat galite naudoti lauke. Jos puikiai tinka naktiniams vakarėliams po atviru dangumi, Tačiau nelaikykite jų lauke nuolat, lyjant ar šviečiant ryškiai saulei, nes jos nėra visiškai atsparios vandeniui ir gali sugesti.

EmotiCandle - tai originali dovana, nustebisianti jūsų antrąją pusę. Be to, tai puiki interjero detalė. EmotiCandle LED žvakės labai panašios į tikras. Šias LED žvakes galite valdyti atskirai arba kartu nuotolinio valdymo pulteliu su laikmačiu. Jas itin paprasta naudoti. Tiesiog nukpreipkite nuotolinio valdymo pultelį  į žvakę ir pasirinkite pageidaujamas funkcijas! Nuotolinio valdymo pultas vaikia 2,70 m. atsumu.

Apšvieskite, suteikite žavesio ir manlonų kvapą kiekvienam jūsų namų kampeliui už geriausią kainą! Jums padės daugiaspalvės LED žvakės

Į EmotiCandle LED žvakių rinkinį įeina: 3 žvakės su LED šviesomis apytiksl. 7,50 - 11,50 ir 15 cm. aukščio ir 7,5 cm skersmens.

Nuotolinio valdymo pultelio funkcijos:

  • įjungia ir išjungia LED žvakes
  • įgalina pasirinkti LED šviesių toną (12 skirtinų spalvų)
  • veikia daugiaspalviu režimu (keičia spalvas automatiškai)
  • nustato du apšvietimo režimus (mirgantį arba nuolatinį)
  • nustato laikmatį 4 ar 8 valandoms (automatiškai išsijungia po nustatyto laiko)
  • Nuotolinio valdymo pultas veikia su elementais (1 x CR2025, įeiną į rinkinį).

Kiekviena žvakė veikia su 3x AAA elementais (į rinkinį neįeina).

Pagaminta: iš plastiko.