Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Pneumatinis CO2 pistoletas ČZ SP-01 SHADOW

Prekės kodas: 3300
-22 %
98,00 € sena kaina 125,00 €
Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos

Aprašymas

Pneumatinis CO2 pistoletas skirtas laisvalaikiui ir pramoginiam šaudymui. Tai Čekų pistoleto ČZ SP-01 SHADOW autentiška replika.
Pistoleto korpusas pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, yra galimybė ant Weaver/Picatinny bėgelių instaliuoti papildomą įrangą (žibintuvėlį, kolimatorinį ar lazerinį taikiklį).

Šaudymui naudojami 12 g. CO2 balionėliai ir 4,5 mm. BBs šratai, dėtuvės talpa: 21 šratas. Su vienu CO2 balionėliu galima padaryti apie 80 galingų šūvių (vėliau šūvio galingumas mažėja). Pistoleto svoris su dėžute 590 g.

Šis pistoletas nepriskiriamas prie ginklų, nes jo galingumas yra 2,4 J, ir jo įsigijimui ar naudojimui nėra jokių apribojimų, bei jokie leidimai nereikalingi.
Taktinis naudojimo atstumas iki 10 m. Naudojant būtina laikytis saugumo reikalavimų (šaudyti tik užsidėjus šaudymo ar kitus akinius, nesitaikyti į žmones).

Rekomenduojama šaudyti į specialius taikinius kulkų gaudyklėse, nes tai mažina rikošeto tikimybę. Nelaikyti pistoletą užtaisytą ar su įstatytu pilnu ar pustuščiu CO2 balionėliu ilgiau nei kelias valandas ar neišiminėti pilnai neiššaudyto balionėlio, nes tai gali pakenkti pistoleto sandarumui (tarpinėms) ir pareikalauti remonto.

Kalibras (šaudmenų tipas): 4,5 mm. BBs šratai
Dėtuvės talpa: 21
Galingumas: 2,4 J
Svoris: 590 g.
Maitinimo šaltinis: CO2
Pneumatinis pistoletas (dėl mažos galios prie ginklų nepriskiriamas)

Neregistruojamas, jokie leidimai nereikalingi