Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Pneumatinis pistoletas CROSMAN PSM45

Prekės kodas: 3302
-19 %
80,00 € sena kaina 99,00 €
Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos

Aprašymas

Pistoletas CROSMAN PSM45

Pneumatinis spyruoklinis pistoletas skirtas laisvalaikiui ir pramoginiam šaudymui.

Pistoleto korpusas pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, yra galimybė ant Weaver/Picatinny bėgelių instaliuoti papildomą įrangą (žibintuvėlį, kolimatorinį ar lazerinį taikiklį).

Šaudymui naudojami 4,5 mm. BBs šratai, dėtuvės talpa: 20 šratų. Šaudymui nereikalingi CO2 balionėliai, nes naudojamas spyruoklinis-stūmoklinis mechanizmas (prieš kiekvieną šūvį būtina pertraukti spyną). Pistoleto svoris su dėžute 590 g.

Šis pistoletas nepriskiriamas prie ginklų, nes jo galingumas yra iki 2,5 J, ir jo įsigijimui ar naudojimui nėra jokių apribojimų, bei jokie leidimai nereikalingi.

Taktinis naudojimo atstumas iki 10 m. Naudojant būtina laikytis saugumo reikalavimų (šaudyti tik užsidėjus šaudymo ar kitus akinius, nesitaikyti į žmones). Rekomenduojama šaudyti į specialius taikinius kulkų gaudyklėse, nes tai mažina rikošeto tikimybę. Nelaikyti pistoletą užtaisytą.

Kalibras (šaudmenų tipas): 4,5 mm. BBs šratai
Dėtuvės talpa: 20
Galingumas: iki 2,5 J
Svoris: 590 g.
Maitinimo šaltinis: spyruoklinis-stūmoklinis
Pneumatinis pistoletas (dėl mažos galios prie ginklų nepriskiriamas)

Neregistruojamas, jokie leidimai nereikalingi