Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Pneumatinis CO2 pistoletas SWISS ARMS Cybergun SA P92

Prekės kodas: 3303
-12 %
86,00 € sena kaina 98,00 €
Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos

Aprašymas

SWISS ARMS Cybergun SA P92

Pneumatinis CO2 pistoletas skirtas laisvalaikiui ir pramoginiam šaudymui. Tai Italų pistoleto Beretta P92 autentiška replika.

Pistoleto korpusas pagamintas iš aukštos kokybės plastiko.

Šaudymui naudojami 12 g. CO2 balionėliai ir 4,5 mm. BBs šratai, dėtuvės talpa: 20 šratų. Su vienu CO2 balionėliu galima padaryti apie 80 galingų šūvių (vėliau šūvio galingumas mažėja). Pistoleto svoris su dėžute 600 g.

Šis pistoletas nepriskiriamas prie ginklų, nes jo galingumas yra iki 2,5 J, ir jo įsigijimui ar naudojimui nėra jokių apribojimų, bei jokie leidimai nereikalingi.

Taktinis naudojimo atstumas iki 10 m. Naudojant būtina laikytis saugumo reikalavimų (šaudyti tik užsidėjus šaudymo ar kitus akinius, nesitaikyti į žmones). Rekomenduojama šaudyti į specialius taikinius kulkų gaudyklėse, nes tai mažina rikošeto tikimybę. Nelaikyti pistoletą užtaisytą ar su įstatytu pilnu ar pustuščiu CO2 balionėliu ilgiau nei kelias valandas ar neišiminėti pilnai neiššaudyto balionėlio, nes tai gali pakenkti pistoleto sandarumui (tarpinėms) ir pareikalauti remonto.

Kalibras (šaudmenų tipas): 4,5 mm. BBs šratai
Dėtuvės talpa: 15
Galingumas: iki 2,5 J
Svoris: 600 g.
Maitinimo šaltinis: CO2
Pneumatinis pistoletas (dėl mažos galios prie ginklų nepriskiriamas)

Neregistruojamas, jokie leidimai nereikalingi