Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

ELEKTRONINĖ UV/LED/USB UODŲ GAUDYKLĖ

Prekės kodas: 1508
-0 %
19,90 € sena kaina 19,99 €
Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos

Aprašymas

- Energiškai efektyvus, spinduliuotės nesukelianti, LED gaudyklė išskiria violetinės šviesos bangas (nuo 365NM iki 395NM), kad suviliotų uodus ir užfiksuotų juos saugioje kameroje. Tuo tarpu švelnus ventiliatorius imituoja kvėpavimo tėkmę (natūralus uodų medžioklės mechanizmas).

 - Didelio galingumo, tačiau tylus, nebūsite pažadinti garsių garsų, sklindančių iš tradicinių gaudyklių! Patekęs į pabėgimo spąstus, ekologiškas įmontuotas ventiliatorius sumaniai išdžiovina uodus, greitai ir efektyviai - be triukšmo ar pavojaus naminiams gyvūnėliams ir vaikams.

- Efektyviai gaudo negyvus uodus be netvarkos, kuri kyla su tradiciniais užtrauktukais. Norėdami išvalyti turinį, paprasčiausiai pasukite, kad nuimtumėte saugojimo dėžutę. LENGVAS VALYMAS: tiesiog atidarykite laikymo dėžę ir ištuštinkite negyvus uodus – išvalytas konteineris paprastai tarnaus 2–4 ​​savaites ar ilgiau.

Savybės

1. Mažas energijos suvartojimas: USB maitinamas su saugia 5 V nuolatinės įtampos srove. Jį galima sujungti su adapteriu (komplekte nėra), maitinimo bloku ar bet kokiais prietaisais, turinčiais USB jungtį

2. 360 laipsnių įsiurbimo ventiliatorius: įmontuotas supaprastintas ventiliatorius, aplink jį skraidantys uodai bus įsiurbti į prietaisą

3. netoksiškas fizinis prietaisas : Ekologiška fizinio uodų naikinimo technika, saugiu būdu užmuškite uodus žmonėms ir naminiams gyvūnėliams, be elektros triukšmo, be cheminių medžiagų, be toksinų ir be radiacijos.

4. UV spąstų lempos kenkėjų kontrolė: 365NM bangos ilgio UV šviesa, kad pritrauktų uodus ir kenkėjus. , ultravioletinių uodų gaudyklę saugu naudoti, ne kaip vidaus kenkėjų purškalus

5. Lengva valyti: Nuimkite laikymo dėžę, kad uodai būtų nuvalyti audiniu arba nedideliu šepetėliu (3–5 dienas per parą). 6. Gražus, paprastas ir modernus dangtelis. LED lemputės, kurios apima plotą iki 40 kvadratinių metrų, kad priviliotų uodus.

Aprašymas

Spalva: Balta / Juoda

Medžiaga: Plastikas

Dydis: (apytiksliai) 19 x 13 x 13cm

Nominali įtampa: 5 V

Nominali galia: 5 W

Naudojamas diapazonas: 20–40㎡

NAUDOJIMAS:

1. Norėdami gauti geriausius sugavimo rezultatus, padėkite uodų gaudyklę  mažiausiai 0,5M aukštyje nuo žemės paviršiaus.

2. Uždarykite duris ir langus, kad gautumėte geriausius sugavimo rezultatus.

3. Norėdami gauti geriausius sugavimo rezultatus, laikykite įrenginį atokiau nuo kitų šviesos šaltinių. Pirmą kartą panaudojus 48 val. Naudojimo metu neatidarykite laikymo dėžės. Fitmentas Idealiai tinka naudoti vidaus patalpose, miegamajame, studijų kambaryje, prausykloje, kempingo palapinėje ar kitose uždarose vietose.