Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

VACUUM CLEANER ODOS VALYMO PRIETAISAS

Prekės kodas:
-50 %
15,00 € sena kaina 30,00 €
Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos

Aprašymas

XN-8030 odos valymo prietaisas veiksmingai ir švelniai veikiantis prietaisas, kuris giliai valo odą. Pamirškite vargus dėl užsikimšusių odos porų!

Užsikimšusios poros, inkštirai, kiti odos nešvarumai

Šiomis odos problemomis atsikratyti sunku ir daugeliui jos sukelia didelius kompleksus. Sveikai atrodančia švytinčia oda galite džiaugtis tik tada, jeigu ją tinkamai valote.

Kas yra inkštirai?

Inkštirai – tai maži tamsūs taškeliai, kurių gali atsirasti ne tik ant veido, bet ir kitų kūno dalių (kaklo, krūtinės, pečių ar nugaros) odos. Inkštirai susidaro, kai poras užkemša negyvos odos ląstelės ir riebalai.

Ką daryti?

Spaudydami inkštirus pirštais galite rimtai pažeisti odą ar ją dar labiau užkrėsti. Kitas populiarus būdas – porų valymo juostelės. Tačiau jos nėra labai veiksmingos, nes išvalo tik pati odos paviršių, tad labai greitai susidaro nauji inkštirai.

Išvalykite odos poras paprasčiau

Pristatome sprendimą – vacuum cleaner odos valymo prietaisą! Tai greitas ir lengvas būdas išvalyti odos poras jų nespaudant. Prietaisas sukuria vakuumą, kuris padeda ištraukti odos nešvarumus. Prietaisas yra veiksmingas, tačiau veikia švelniai ir giliai išvalo odą. Pamirškite užsikimšusių porų keliamas problemas. Nustatykite intensyvų arba silpną siurbimą ( 5 parinktys) ir pritaikykite prie valomos odos jautrumo. Prietaisą galite naudoti ne tik veido, bet ir kaklo, nugaros ar krūtinės odai valyti.

Saugus ir patogus naudoti

Prieš naudodami prietaisą nuplaukite veidą su šiltu vandeniu. Jeigu galite, pagarinkite odą, kad ji suminkštėtų ir atsivertų odos poros. Poveikis bus geresnis. Nusausinkite rankas ir veidą. Įdėkite baterijas į prietaisą.

Pasirinkite norimą galvutę ir uždėkite ant prietaiso.

Pasirinkite reikiamą intensyvumą.

Priglauskite galvutę prie odos ir lėtai braukite jos paviršiumi. Nelaikykite prietaiso priglausto toje pačioje vietoje ilgiau nei 2 sekundes.

Baigę naudoti prietaisą nuplaukite galvutę ir gerai išdžiovinkite. Nepamirškite nuvalytos odos patepti drėkinamąja priemone.

Dar patogesnį prietaiso naudojimą užtikrina prie prietaiso pridedamos skirtingų rūšių galvutės:

Maža galvutė – švelnus siurbimas, tinka kasdieniam naudojimui, skirta jautriai odai, nosies sričiai.

Didelė galvutė – stiprus siurbimas, tinka juodiems inkštirams, giliam odos valymui, didesniems odos plotams.

Ovali galvutė – ovali anga padeda pasiekti vietą aplink nosį ir burną, taip pat tinka jautriai odai aplink akis.

Šveitimo galvutė – padeda pašalinti negyvas odos daleles, nešvarumus, riebalus.

Rinkinį sudaro:

  • 1 - odos valymo prietaisas
  • 1 - USB laidas
  • 4 - galvutės
  • 2 - didelės tarpinės
  • 2 - mažos tarpinės
  • 5 - kempinėlės

*Spalva: parenkama atsitiktine tvarka