Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

EPILIATORIUS SU SIŪLU

Prekės kodas: 4336
9,90 €

Aprašymas

Depiliacija – turbūt vienas daugiausia rūpesčių ir diskusijų keliantis grožio klausimas. Kiek daug moterys išbando priemonių ir procedūrų, kol atranda tą vienintelę, kuri tinka ir patinka. Vienas seniausių depiliacijos būdų vėl sugrįžo į madą - greita, veiksminga ir ne taip skausminga.

Depiliacija siūlu - tai vienas seniausių depiliacijos būdų. Ir turbūt ne tik seniausias, bet ir pats pigiausias, nes viskas ko jums reikės – tai tik pakeisti medvilninį siūlą. Pamėginkite pradžioje tose vietose, kur būna daugiau plaukelių: kojos, rankos. Po truputį įgusite ir galėsite šiuo būdu šalinti net nepageidaujamus antakių plaukelius ar ūselius.  

Kaip ši procedūra atliekama?
Epiliatorius su medvilniniu siūlu sukamaisiais judesiais traukiamas išilgai nepageidaujamų plaukelių. Plaukeliai sugaunami mini kilpele ir pašalinami su visu folikulu.

Ši procedūra yra itin higieniška. Tiktai vienkartinis medvilninis siūlas būna sąlytyje su oda procedūros metu.Puikus sprendimas asmenims, turintiems probleminius antakius bei kitas kūno vietas. Plaukų šalinimas siūlu yra ypatingas tuo, kad siūlas itin tampriai priglunda tik prie šalinamo plauko. Ši procedūra labai populiari tarp žmonių, kurie teigia negalintys švariai pašalinti nepageidaujamų plaukelių depiliacijos vašku ar cukrumi pagalba.Procedūros metu nenaudojami jokie chemikalai. Depiliaciją siūlu gali būti atliekama ir probleminę, jautrią odą turintiems asmenims, kurie negali daryti vaško ir cukraus depiliacijos dėl jų metu naudojamų cheminių medžiagų.Lyginant su kitais depiliacijos būdais - tai vienas iš greičiausių nepageidaujamų plaukelių šalinimo būdų. 

Rinkinį sudaro:
Epiliatorius;Medvilninis siūlas;Maitinimo blokas (220v)