Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

APVALI PUSIAUSVYROS PAGALVĖLĖ

Prekės kodas: 2069
-34 %
16,90 € sena kaina 25,50 €
Pristatymo terminas: 2 - 5 dienos

Aprašymas

Dirbant sėdimą darbą praleidžiame išties nemažai laiko prie kompiuterio. Nuo to neretai kenčia mūsų laikysena ir prasideda nugaros skausmai. Jeigu jau pajutote skausmus ar norite jų prevenciškai neturėti, tuomet raginame Jus nedelsti ir jau šiandien įsigyti specialią sėdėjimo pagalvėlę, kuri su kiekvienu krustelėjimu privers išsitiesti, mankštins giliuosius nugaros raumenis ir be vargo sureguliuos Jūsų sėdėseną.

Kaip naudoti pusiausvyros pagalvėlę?

Sėdint. Ši pagalvėlė gali būti pritaikyta bet kokiai kėdei. Sėdėdami ant dinaminio disko įsitikinkite, kad abi Jūsų pėdos būtų pilnai atremtos į grindis. Atsisėskite ant pagalvėlės patogiai (remtis į kėdės atlošą negalima) ir lengvai judėkite pirmyn bei atgal, į vieną bei į kitą pusę ir mėgaukitės aktyvaus sėdėjimo nauda. 

Stovint. Dinaminė pagalvėlė taip pat gali būti naudojama ant grindų (atsistojus ant jos) – lavinama koordinacija, stiprinamos apatinės galūnės (raiščiai), gerinamos sąnarių funkcijos.

Savybės:

Viena pagalvėlės pusė yra lygi, kita – padengta apvaliais „dygliukais";

Pripučiama, naudojant adatą kamuoliams pūsti ir dviračio pompą;

Pagaminta iš gumos;

Spalva: mėlyna;

Labai lengva, todėl galima nesunkiai nešiotis krepšyje;

Skersmuo: 35 cm.